Řekli o nás

Martina Retrová – recenze z portálu nej řemeslníci

Hradčany u Českého Dubu

Zakázka: Kompletní rekonstrukce elektroinstalace ve zděné bytovce na Hradčanech u Českého Dubu vč. revize.

Reference: S panem Rejmonem a jeho synem jsme byli spokojení. Ve všem nám vyšli vstříc a prokázali velkou míru trpělivosti, když se rekonstrukce zkomplikovala a časově protáhla.

Tomáš Novotný – recenze z portálu nej řemeslníci

Chotětov

Zakázka: Drobné úpravy a namontování všech světel v novostavbě.

Reference: Absolutní profesionálové. Dokonce mi opravili jedno světlo, které bylo už z výroby rozbité a ušetřili mi tak reklamaci. Děkuji :-).

Eva Havlová - recenze Google

Kosořice

Zakázka: Přidání zásuvek a kompletní natažení nové elektroinstalace do kuchyně plus LED osvětlení pod linku.

Reference: Vynikající domluva a perfektně odvedená práce. Návrh řešení nové elektroinstalace v kuchyni předčil naše očekávání, využili jsme zkušeností a pánové nám poradili vychytávky, kreré by nás ani nenapadli. Předělali nám i starý rozvaděč, který nebyl v plánu. Vše provedeno v domluveném termínu a dokonce nám ještě zařídili obkladače, místo našeho domluveného, krerý nám na poslední chvíli odřekl.

Pavla Mikschová – recenze firmy.cz

Mladá Boleslav

Zakázka: Úprava elektroinstalace v novostavbě, přesunutí rozvodů a přitažení nových okruhů pro kuchyňské spotřebiče. Úprava zásuvek, světel a vypínačů pro praktičtější využití v domácnosti.

Reference: S prací pana Rejmona jsem byla velice spokojena. Veškerá práce byla odvedena precizně a návrh řešení dané úpravy elektroinstalace mě kladně překvapil. Komunikace a přístup k zákazníkovi byl velice profesionální.

Tomáš Erdelijanovič – recenze firmy.cz

Mladá Boleslav

Zakázka: Kompletní nová elektroinstalace se zasekáním do panelové zdi bytu 2+1 v Mladé Boleslavi, oprava zdi zedníkem a následná výmalba.

Reference: S prací jsem naprosto spokojen, úroveň jednání, ochota, vstřícnost a smysl pro detail! Během rekonstrukce proběhlo několik změn a museli být i provedeny úpravy již jednou natažené elektriky v kuchyni, bez problému i tento problém byl vyřešen. Termín i cena dodrženy. Pokud budu ještě někdy potřebovat elektrikáře, obrátím se 100% na pana Rejmona. Ještě jednou děkuji s pozdravem Tomáš Erdelijanovič

Jan Vytlačil – recenze Google

Čistá u Mladé Boleslavi

Zakázka: Vytvoření nové venkovní rozvodné skříně a natažení rozvodů pro využití na zahradě.

Reference: Velká spokojenost - Od domluvy až po realizaci.