O nás

Jsme elektrikáři z Mladé Boleslavi

Náš společnost Elektrikáři MB působí na trhu elektroinstalací již od roku 1990 jako fyzická osoba, od roku 2022 působíme jako společnost EL – STAV MB s.r.o s cílem rozšíření portfolia našich služeb. Abychom se sami mohli soustředit na to co umíme nejlépe, spolupracujeme s profesionály v daném oboru. Jsme tedy schopni krom elektroinstalace pro Vás zajistit kompletní rekonstrukci Vaší nemovitosti, od zednických prací včetně nových obkladu, klimatizaci a také vytápění tepelným čerpadlem.

Za tuto dobu jsme nashromáždili mnoho zkušeností v oblasti domovní, bytové i průmyslové instalace a to i revize elektroinstalace. Za sebou máme celou řadu úspěšných i zajímavých realizací a Vy tak můžete těžit z našich nabytých zkušeností. Pro naše zákazníky jsme připraveni poskytnou široké portfolio elektroinstalačních prací od rozbité zásuvky až po zrealizování chytré elektroinstalace pro Váš vysněný dům. Jelikož víme, že pro naše zákazníky je každý projekt a to počínaje rekonstrukcí kuchyně, až po stavbu domu velice stresující záležitost. Našim cílem je ušetřit Váš čas i nervy. Pro nás je takový projekt každodenní chléb, takže vám pomůžeme se vším projít s lehkostí, poradit a využít maximálně našich mnohaletých zkušeností. Za žádných okolností ale nemůže být opomenuta kvalita práce. Neustále se vzděláváme a pro větší zakázky jsme schopni se obklopit lidmi kteří jsou stejní perfekcionisti jako my.

Pokud tedy hledáte Elektrikáře v Mladé Boleslavi a okolí, neváhejte nás kontaktovat, uděláme vše pro to, aby naše spolupráce proběhla co nejlépe.
Pro nezávaznou nabídku nás můžete kontaktovat telefonicky, nebo využít kontaktní formulář.